Nejpopulárnější a nejspíš nejznámější narkomanka Katka je čím dál tím horší. Nejen, že je 20 let závislá na drogách a je nejznámější narkomanka v České Republiky, ale taky zažívá velkou psychickou bolest.
Pár měsíců zpět měla přítele Jirku, se kterým bydlela v kanálu na pražské invalidovně. S Jirkou se, ale rozešla kvůli tomu že, poznala nového muže, kterému říká Ivo.
Pokračování na další straně.
xx_xxKateřina měla s Jirkou velmi hezký vztah, navzájem se podporovali a dokonce si říkali, že spolu skončí s drogami a pokusí se začít žít zcela nový život bez drog.
Ale před rokem Katce došla trpělivost a řekla si, že se s Jirkou rozejde a žít sním nebude. Prý už nechtěla žít v kanále a řekla, že Jirka jenom slibuje. Jirka to nesl velice špatně a dokonce uvažoval o sebevraždě.
U Katky je vše při starým. Je pořád závislá na drogách, stále se potuluje ulicemi prahy a nemá kde být. Co bude dělat přes zimuje neví. Katka asi spoléhá, že postará její nový přítel Ivo, ale ten se k ní podle lidí chová hnusně a hrubě a několikrát jí už zmlátil.
U nejslavnější narkomanky to bohužel vypadá na celoživotní prohru na plné čáře.
Zdroj:Ifunny.eu